SKLEP Intra Zioła Lifestyles Intra w Polsce - Program Konsumencki

Wiadomość od Paula Kramera

2016-01-26 10:18

Przez ponad 18 lat, przez które jestem z Lifestyles, miałem przyjemność spotkania i pracy z wieloma Dystrybutorami Lifestyles na całym świecie, których losy zmieniły się na lepsze dzięki niesamowitym produktom i możliwościom biznesowym Lifestyles. Muszę Państwu powiedzieć, że zostanie Dystrybutorem Lifestyles, rozpoczyna drogę w kierunku lepszego zdrowia, nieograniczonego bogactwa i szansy aby Żyć Lepiej. Każdego Dnia.

Możliwości należą do Ciebie

Zostać Dystrybutorem Lifestyles to znaczy otrzymać szansę. Szansę, aby cieszyć się wolnością, spędzać więcej czasu z tymi, których kochasz, szansę na nieograniczone dochody i awanse poprzez budowanie swojego własnego biznesu. Dostaniesz również szansę do pracy ze wspaniałym zespołem ludzi oraz wsparcie sieci, aby Twoja przygoda z Lifestyles była dla Ciebie ekscytująca i opłacalna. Ale co najważniejsze dostaniesz możliwość pomagania ludziom w poprawie ich zdrowia oraz prowadzenia bardziej aktywnego życia, dzięki linii produktów najwyższej klasy, co dla Dystrybutorów jest najbardziej radosne.

Naturalne produkty Lifestyles odgrywają pozytywną rolę w pomaganiu uzyskania i utrzymania optymalnego stanu zdrowia poprzez zwalczanie szkodliwych efektów zanieczyszczenia organizmu, stresu oraz naszej nowoczesnej diety.

Z ambicją, aby osiągnąć sukces oraz z produktami Lifestyles, liderami w swojej klasie oraz wsparciem Firmy, lepsze zdrowie i bogactwo może być Twoje! Razem naprawdę możemy – Żyć Lepiej. Każdego Dnia.

Z najlepszymi życzeniami lepszej, jaśniejszej przyszłości,

 

Paul Kramer, R.N.C.P

Senior Vice President
Lifestyles Global Network

Szukaj na stronie

Kontakt

Lifestyles Niezależni Dystrybutorzy w Polsce KONTAKT REGIONALNY:
Lifestyles w Polsce ul. Barona 22 43-100 Tychy
+48 512 125 979 Tomek, Michal, Regina
512125979 KONTAKT GLOBALNY:
Lifestyles EURO
Suite 1, Enterprise Freight Building
Unit 1 Fortune Business Park Hemmells
Laindon, Essex, SS15 6ED United Kingdom
+44 (0) 1268 548969Lifestyles Czech Republic/Slovakia 131 Hlavni 624 00 Brno
Tel.:00420 541 425 425